I HAKKIMIZDA I

Saros Aslan Apart Hotel’in yapımına 2012 yılının ocak ayında başlanmış ve 2012 sezonunda 12 daireden oluşan ilk blok devreye alınarak konuklarını kabul etmiştir.

2013 sezonunda ise iki blok daha hizmete alınarak toplam 3 blok ve 30 daire ile konuklarına hizmet vermiştir.

2014 yılına geldiğimizde 4 blok 40 daire ile Saros Aslan Apart Hotel, tam kapasiye ile hizmet verir hale gelmiştir.

Daireler; oturma odası,mutfak, yatak odası, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Tüm odalar standart ve 40 metrekaredir. Her dairede buzdolabı, plazma TV, uydu yayın, gerekli her türlü mutfak malzemesi, duşa kabin, güneş enerjisi ile sıcak su, kapı ve pencerelerde sinek önleyicisi vardır. Tesis çevreye duyarlılık çerçevesinde atık arıtma sistemine sahiptir.

Saros Aslan Apart Hotel toplam  dört blok, 40 daire, çocuk oyun parkı, ücretsiz internet ve otopark ile hizmet vermektedir.

Tesis, Enez/Gülçavuş sahiline 100 metre mesafede 2-3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Hemen yakınındaki çam ormanına ise 3-4 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Konuklarımız çam ormanının temiz havası ve serinliği altında yürüyüş ve koşu imkanından yararlanabilirler.

Sizleri, İstanbul’a sadece 3.5 saat uzaklıktaki yeşil ile mavinin kucaklaştığı, buram buram doğa kokan topraklarda keyifli, huzurlu bir tatil için Enez/Gülçavuş sahiline davet ediyoruz.

I HAKKIMIZDA I” hakkında 12 yorum

    • Apart Hotelimizin hemen yanında market, restoran, bakkal, manav bulunmaktadır. İhtiyaçlar buralardan karşılanabilir.

  1. Saros aslan apart hotelde, tatil yapmak gerçekten bir ayrıcalıktır; çünkü personelleri güler yüzlü ve sıcak kanlı insanlar olup tatilcilerin her türlü konforunu düşünmekte ve yapmaktadırlar. Tüm ihtiyaçlara cevap veren temiz ve rahat odaları mevcuttur.

  2. merhaba 30-08-2014 cumartesi giriş, 06-09-2014 cumartesi çıkış,
    eşim ve 2 kızım kalacağız Fiatlarınız nedir? Bilgi verirseniz memnun olurum.

    Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir