APART DAİRELERDE AİLENİZLE, ARKADAŞLARINIZLA TATİL KEYFİ!

APART DAİRELERDE AİLENİZLE, ARKADAŞLARINIZLA TATİL KEYFİ!” hakkında 1 yorum

 1. Geçtiğimiz yıl tesisinizde kaldım.
  Doğrusunu isterseniz gelmeden önce tereddütlüydüm. Çünkü bir çok internet sitesinde reklam yapılır ancak gittiğinizde hayal kırıklığına uğrarsınız. Oysaki burada herşey anlatıldığı gibiydi. Öncelikle yeni kurmuş olduğunuz bu tesis için teşekkür etmek istiyorum. Biz geldiğimizde henüz bir blok bitmemişti. Bu yıl o da bitmiş sanırım.
  Tesise gelecek olanlar oldukça şanslı çünkü ulaşımı çok kolay. İstanbul’dan haftasonu için atlanıp gelinebilecek bir uzaklıkta. Ben otobüs ve minübüs aktarması ile ailemle birlikte tesisinize ulaştım.
  Denize yakın olması çok güzeldi. Hemen gelir gelmez, elimizdeki eşyaları bırakarak denize gidebildik. Mutfağında her şey düşünülmüş. Bir televizyonun bile olması gerçekten güzel.
  Küçük oğlum en çok otelden yürüyerek gittiğimiz göçmen kuşların olduğu yeri beğendi. Eve dönerdönmez kuş çeşitlerini araştırmaya başladı. Göçmen kuşların uğrak yeri olan bir yerde tatil yapmak ayrıca güzeldi.
  Gelirken akşamları sivrisinek olduğunu duymuştum. Akşamları ailece çıkıp yürüyüş yapmamıza rağmen, sivrisinekleri hissetmedik bile. Sanırım ilaçlama yapıyorsunuz arada. Etkisi olmuş.
  Sahilde bankların ve duşluğun olması güzel. Ancak bizim balkon keyfimiz ve sürekli sıcak suyumuzun olması çok daha güzeldi.
  İşlerim yoğun olduğu için önümüzdeki yıl eşim ve çocukları bile tek başlarına yollayabileceğim güvenli bir mekan olarak gördüm otelinizi.
  Gelecek kişilere tavsiyem, biraz zaman ayırıp ibriceye, keşan merkeze de uğrayacak zamanı yaratırlarsa süper olur. Ancak dinlenmek isteyenler, bu doğa harikası bölgede güzel bir tatil yapabilir.
  Bu arada mutlaka çevre köylere de gitmeye çalışın. Domatesleri çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir